PL / EN / RU / CN

O firmie

Grupa Kapitałowa FASING S.A. jest największą w Europie Środkowej i jedną z największych na świecie firmą produkującą łańcuchy do przemysłu górniczego, rybołówstwa, energetyki, przemysłu cukrowniczego, cementowego i drzewnego. Działa we wszystkich głównych segmentach rynku światowego.
Z jej wyrobów korzysta ponad 4000 użytkowników.

Praca w ramach Grupy daje zasadniczą przewagę nad konkurencją z uwagi na możliwość dostaw kompleksowych, cięgien i tras łańcuchowych wraz z akcesoriami, narzędziami do montażu, oprzyrządowaniem. Różnorodność zastosowań cięgien łańcuchowych wymaga różnych parametrów technicznych, dlatego Grupa FASING posiada całą gamę łańcuchów i akcesoriów ulepszonych cieplnie i nawęglanych tak, by klient otrzymał produkt profesjonalnie dobrany, dopasowany do jego indywidualnych potrzeb. Twierdzenie: „Nie istnieją łańcuchy najlepsze spełniające wszystkie wymagania, istnieją natomiast łańcuchy najlepiej dobrane do konkretnych warunków” jest mottem firmy i jej praktyką, która powoduje oszczędności zarówno czasu jak i kosztów klienta.

W swoich działaniach firma kieruje się przede wszystkim innowacyjnością i zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań zarówno technologicznych, jak i w zakresie zarządzania i organizacji. Dziś podstawą działania, która stanowi jeden z fundamentów sukcesu Spółki, jest Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Ochrony Środowiska (ISO). Gwarantuje on sprawną organizację pracy całej Grupy, a jednocześnie powoduje, że FASING jest liderem innowacyjnych rozwiązań organizacyjnych w środowisku otaczającym przedsiębiorstwo. Dowodem na to są liczne audyty będące oceną działań firmy, przeprowadzone przez niezależne jednostki certyfikujące.

Światowy sukces wyrobów firmy wynika przede wszystkim z wysokiej jakości produktów potwierdzonych licznymi certyfikatami i świadectwami, a także stosowania systemów zapewnienia jakości. Od 1997 roku FASING posiada certyfikat ISO 9001 oraz ISO 14001.

W kolejnych latach Grupa Kapitałowa FASING S.A. dokładać będzie wszelkich starań, by wychodzić naprzeciw nowym trendom i zmianom, oferując najlepsze, innowacyjne rozwiązania.