PL / EN / RU / CN

Grupa Kapitałowa

Grupa Kapitałowa FASING S.A. jest największą w Europie Środkowej i jedną z największych na świecie firmą produkującą łańcuchy do przemysłu górniczego, rybołówstwa, energetyki, przemysłu cukrowniczego, cementowego i drzewnego.

Schemat organizacyjny Grupy Kapitałowej FASING S.A.

 
 

Fabryki Sprzętu i Narzędzi Górniczych
Grupa Kapitałowa FASING S.A.

Największy w Europie Środkowej i jeden z największych na świecie producent łańcuchów o średnicy Ø9- Ø60, ogniw złącznych, zgrzebeł wysokowytrzymałych, tras łańcuchowych oraz osprzętu dla sektorów: górniczego, energetycznego, cukrowniczego, cementowego i innych. Ponad 100-letnie doświadczenie, prace badawcze oraz stosowanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych zapewniają naszym produktom czołowe miejsce na arenie światowej, a także dają możliwość reagowania na potrzeby stale ewoluującego rynku handlowego. Z naszych produktów korzysta już ponad 2000 użytkowników w ponad 44 krajach na świecie. Inspiruje nas przyszłość, wspiera 100 lat doświadczeń.

Fasing
 

MOJ S.A.

Nowoczesne i dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i dystrybucją urządzeń dla przemysłu elektromaszynowego. Doświadczenie technologiczne, nieprzerwanie modernizowany park maszynowy oraz wysokiej klasy specjaliści przyczynili się do stworzenia szerokiego wachlarza produktów, będących harmonijnie uzupełniającym się zestawem wyrobów własnej produkcji i urządzeń uznanych w świecie producentów. Oferujemy szeroką gamę sprzęgieł hydrokinetycznych, elastycznych, wiertarek elektrycznych, hydraulicznych, pneumatycznych, kotwiarek i agregatów hydraulicznych, kluczy dynamometrycznych, grzechotkowych, smarownic, i in. Świadczymy również usługi w zakresie remontów własnych produktów oraz prowadzimy działalność deweloperską. Jesteśmy twórcami legendarnego już motocykla MOJ 130, eksponowanego obecnie w zbiorach Muzeum Techniki w Warszawie. Nasz Oddział Kuźnia Osowiec zajmuje się produkcją odkuwek matrycowych znajdujących zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Stawiamy na jakość, która nie jest dziełem przypadku, lecz wynikiem wysiłku człowieka.

46,74%

Moj
 
 

Fasing Ukraina Sp. z o.o.

Przedmiotem działalności spółki Fasing Ukraina jest sprzedaż maszyn i urządzeń wykorzystywanych w górnictwie i budownictwie,
w szczególności łańcuchów i tras łańcuchowych produkowanych przez Grupę Kapitałową Fasing S.A.

(Ukraina) 100%

 
 

Przedsiębior- stwo Usług Górniczych Greenway Sp. z o.o.

Spółka zajmuje się przygotowaniem i realizacją inwestycji w zakresie wznowienia wydobycia węgla kamiennego z pokładu 816 w obszarze górniczym w zlikwidowanej kopalni ,,Barbara-Chorzów”.

48,38%

Greenway
 
 

Fasing Sino-Pol (Beijing) Mining Equipment and Tools Co. Ltd.

Firma FASING China została założona w maju 2016 roku. Udział Grupy Kapitałowej FASING S.A.w kapitale zakładowym spółki wynosi 100%. Działalność w głównej mierze ukierunkowana jest na sprzedaż maszyn i urządzeń Grupy FASING na terenie Chin. Lokalizacja biura w Pekinie
i skład w Tianjin są gwarancją najwyższej jakości obsługi Klienta. Umożliwiają bezpośredni kontakt z producentem, najkrótszy czas reakcji serwisu (max 48h), dogodne formy płatności (CNY I EUR) oraz sprawne dostawy. Spółka w swoich strukturach zatrudnia najwyższej klasy ekspertów, którzy swobodnie komunikują się m.in. w języku chińskim, angielskim, rosyjskim, niemieckim.

(Chiny) 100%

Fasing China
 
 

Fasing America Corp. 

Strona w budowie

(USA) 100%

Fasing America